Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany mężczyzna podejrzany o kradzież z włamaniem

Policjanci 11 kompanii Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem.

Funkcjonariusze podjęli interwencję w rejonie Placu Defilad w Warszawie, wobec trzech młodych mężczyzn. W trakcie legitymowania jeden z nich usiłował wprowadzić mundurowych w błąd odnośnie swoich danych osobowych. Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że 23-latek posługuje się danymi osobowymi innej osoby i pomimo ostrzeżenia o odpowiedzialności karnej za takie działanie, nie chciał on podać swoich prawdziwych danych. Mundurowi szybko jednak je ustalili, i jak się później okazało mężczyzna jest poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Garwolinie jako podejrzany o dokonanie kradzieży z włamaniem.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Rejonowej Policji przy ul. Wilczej, gdzie policjanci wykonali dalsze czynności. W trakcie czynności po mężczyznę przyjechał patrol z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, któremu 23-latek został przekazany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie zaczeka na dalsze postępowanie w jego sprawie.