Poszukiwany trzema listami gończymi - Aktualności - Oddział Prewencji Policji w Warszawie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany trzema listami gończymi

Policjanci 4 kompanii Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 39-latka poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją sądu trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci podjęli interwencję w stosunku do 39-latka w okolicy wejścia do stacji metra Świętokrzyska w Warszawie. W trakcie wykonywanych czynności uwagę funkcjonariuszy zwróciło bardzo nerwowe zachowanie mężczyzny. Jak się później okazało posiadał on przy sobie marihuanę.

Substancja została zabezpieczona przez policjantów, którzy następnie przewieźli mężczyznę do Komendy Rejonowej Policji przy ul. Wilczej w celu wykonania dalszych czynności. Podczas ich wykonywania okazało się, że mężczyzna posługiwał się nie swoimi danymi osobowymi, a po ustaleniu jego prawdziwych danych, wyszło na jaw, że jest poszukiwany trzema listami gończymi.

Mężczyzna błędnie sądził, że ogrom aglomeracji warszawskiej pozwoli mu ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości. Trafił on do policyjnego aresztu, którego szybko nie opuści.