Dwóch zatrzymanych podczas kontroli drogowej - Aktualności - Oddział Prewencji Policji w Warszawie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwóch zatrzymanych podczas kontroli drogowej

Policjanci 11 KP zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki BMW, którym podróżowało dwóch poszukiwanych mężczyzn.

Policjanci pełnili służbę na terenie dzielnicy Śródmieście, kiedy zauważyli jak kierujący samochodem osobowym marki BMW popełnia wykroczenie drogowe. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli, podczas której okazało się, że nie posiada on aktualnego badania technicznego oraz polisy OC.

W trakcie wykonywania dalszych czynności policjanci ujawnili, że kierujący pojazdem Mirosław K. jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych przez policjantów z Pruszkowa na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Pruszkowie. Natomiast drugi mężczyzna podróżujący samochodem, Hubert B. okazał się być poszukiwany przez policjantów z Piaseczna w związku z dokonaniem kradzieży. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy Rejonowej Policji przy ul. Wilczej, gdzie funkcjonariusze wykonali dalsze czynności, podczas których przy Mirosławie K. ujawniono dwie torebki foliowe z zapięciem strunowym. W jednej znajdował się biały proszek, w drugiej susz roślinny koloru zielono-brunatnego. Po przeprowadzeniu badania w/w substancji okazało się, że jest to kokaina i marihuana.

Po czynnościach mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie.