Puchar dla OPP w Warszawie - Aktualności - Oddział Prewencji Policji w Warszawie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Puchar dla OPP w Warszawie

Zwycięzcami IX Mistrzostw Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji została drużyna OPP Warszawa. W rywalizacji uczestniczyło dwanaście drużyn, które przez trzy dni rozgrywały mecze na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wawer.

W IX Mistrzostwach Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej o puchar Komendanta Stołecznego Policji wzięło udział 12 drużyn. Rozgrywki w grupach odbywały się w systemie „każdy z każdym“ i trwały przez trzy dni.

Do fazy pucharowej awansowali: KPP Otwock, KRP Warszawa VI, OPP w Warszawie, KRP Warszawa II, KPP Wołomin, KPP Piaseczno, KP Żoliborz oraz KRP Warszawa V.

W meczu o pierwsze miejsce drużyna OPP Warszawa pokonała zawodników KRP Warszawa II 2:0. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Bartłomiej Konopko, a najlepszym bramkarzem Bartłomiej Pondo z OPP w Warszawie. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z KRP Warszawa VI

Puchar kapitanom zwycięskich drużyn wręczył Naczelnik Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP insp. Sławomir Cisowski, Z-ca Naczelnika Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP podinsp. dr Łukasz Świerczewski oraz zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski. Wszyscy gratulowali zawodnikom dobrej kondycji, stosowania zasady fair play, a także sportowej rywalizacji.

Organizatorzy Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP i Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII Dziękują za pomoc wszystkim osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia zawodów i już teraz zapraszają na kolejne mistrzostwa.

źródło: KSP http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/46264,Puchar-dla-OPP-w-Warszawie.html