Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania za pomoc i wsparcie dla funkcjonariuszy OPP

W dniu 27 marca na ręce Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Warszawie wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Warszawie za udział w pikniku charytatywnym.

Podczas pikniku charytatywnego na Górkach Szymona,  zorganizowanego przez Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Piasecznie na zakup leku nierefundowanego dla funkcjonariusza naszej jednostki Wojciecha Budzika, udało się uzbierać ponad 43 tys. zł. W pikniku wzięli udział policjanci z naszej jednostki, którzy prezentowali pojazdy i inny sprzęt specjalistyczny.

Nadal prosimy o pomoc i wsparcie dla Wojtka, ponieważ to wciąż za mało. Dlatego rodzina będzie wdzięczna za wszelkie dalsze darowizny, które można przekazywać na konto Fundacji Sedeka. Nr konta: 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845, tytuł przelewu: 11497- Grupa OPP - Wojtek Budzik, pokonać raka. - Dziękujemy