Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny puchar dla drużyny piłkarskiej OPP w Warszawie

W minioną niedzielę odbyły się VI Halowe Mistrzostwa Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. Trzynaście drużyn rozegrało mecze na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Karczewie.

Mistrzostwa rozpoczęły się rozgrywkami w dwóch grupach eliminacyjnych. Rozgrywki w grupie rozgrywane są systemem „każdy z każdym”. Do fazy pucharowej, awansowały 4 drużyny. Ostatecznie wyłoniono zwycięzcę, którym okazała się drużyna z Oddziału Prewencji Policji Komendy Stołecznej Policji, drugie miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim i trzecie miejsce przypadło drużynie z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII a czwarte drużynie Komendy Stołecznej Policji.
Za najlepszego zawodnika turnieju uznany został piłkarz naszej drużyny Bartek Konopko.
Nasza drużyna piłkarska zdominowała tegoroczne rozgrywki. Wiosną tego roku zostali zwycięzcami VII Mistrzostw Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji.